Schweessroboterzell mat Pisitioner a Lafschiene
Beschreiwung
Normalerweis ass déi längsten Reechwäit 2000 mm fir e Schweessroboterarm. Wann d'Wierkstéck ze grouss ass fir e Roboter vun 2000 mm ze benotzen, da kann déi beweeglech Äerdschinn hëllefen, d'Beweegungslängt vum Roboter ze verlängeren. E Steierschrank, eng Schweessstroumquell an aner Ausrüstung kënnen och sou konzipéiert ginn, datt se op der Schinn steet.
Op der anerer Säit hëlleft den 1-Achs Kapp-Schwanz-Positionéierer dat laangt Werkstéck ze halen an ze rotéieren, fir d'Véier- an d'Réckschweißen z'erreechen.
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | 1800X800mm / 2500X800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 600 kg / Ongeféier 800 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Technesche Parameter fir d'Beweegung vun der Schinn
| Modell | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | 500X500mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 450 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
Q: Muss ech och e Positionéierer kafen, deen zum Schweessroboter passt?
Äntwert: Dat hänkt vun der Komplexitéit vun Äre Werkstécker of. Wann Äert Werkstéck komplex ass, musst Dir e Positionéierer kafen, deen zum Schweessroboter passt.
Q: Wéi eng Informatioune soll ech uginn, fir datt Dir mir e passenden Roboter empfeele kënnt?
Äntwert: Gitt w.e.g. detailléiert Zeechnunge vum Werkstéck un, inklusiv Material, Déckt, Schweißpositioun, Dimensiounen a Gewiicht vum Werkstéck.
Q: Kënnt Dir e personaliséierte Service fir eist Produkt ubidden?
Äntwert: Jo. Mir bidden Iech professionell Léisunge fir robotesch Schweesssystemer no Ärem spezifesche Produkt. Dir musst eis nëmmen Är detailléiert Produktzeechnungen an d'Schweessufuerderunge schécken, da maache mir Iech e personaliséierten technesche Virschlag.
Q: Kënnt Dir en Ingenieur an eist Land schécken fir d'Maschinn opzestellen?
Äntwert: Jo. Mir schécken en Ingenieur an Äert Land fir Iech bei der Installatioun, der Inbetriebnahme an der Ausbildung ze hëllefen. Bei Problemer kënne mir och en Online-Service ubidden.
Q: Ech wëll d'Schweißqualitéit vun eisem Produkt wëssen, wat soll ech maachen?
Äntwert: Dir kënnt Är Prouwe bei eis Fabréck schécken, fir datt mir Testschweißen maache kënnen. Nom Testschweißen schécken mir Iech de Schweißvideo an d'Biller als Referenz. Mir schécken Iech och d'Prouwe fir d'Verifizéierung zréck.












