Roboter-Schweissarbeitsplaz fir kleng Deeler
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4010U-050 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 500mm |
| Gewiicht | Kuckt Iech dat tatsächlecht Gewiicht un |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht 100 kg |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Komponenten vun der Roboter-Aarbechtsstatioun
1. Schweessroboter:
Typ: MIG-Schweissroboter-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-Schweissroboter: BR-1510B, BR-1920B
Laser-Schweissroboter: BR-1410G, BR-1610G
2.Positionéierer
Modell: JHY4010U-050
Typ: 2-Achs Positionéierer
3. Schweesskraaftquell
Typ: 350A/500A Schweessstroumquell
4. Schweessbrenner
Typ: Loftgekillte Brenner, Waassergekillte Brenner, Push-Pull-Brenner
5. Brennerreinigungsstatioun:
Modell: SC220A
Typ: Automatesch pneumatesch Schweessbrennerreiniger
Aner Peripheriegeräter fir Roboter-Aarbechtsstatiounen
1. Roboter beweeglech Schinn
Modell: JHY6050A-030
2. Lasersensor (optional)
Funktioun: Schweessverfolgung, Positionéierung
3. Sécherheetsliichtvirhang (optional)
Schutzdistanz: 0,1-2m, 0,1-5m; Schutzhéicht: 140-3180mm
4. Sécherheetszaun (optional)
5. PLC-Schrank (optional)
Schweessmaterial
Schweessen aus Edelstahl
Aluminium Schweessen
Schweessen vu Kuelestoffstahl
Verzinkt Réier/Päif/Plackenschweißen
Kaltwalzschweessen
Applikatioun
Autodeeler, Vëlosdeeler, Autodeeler, Stolmiwwelen, nei Energie, Stolkonstruktioun, Baumaschinnen, Fitnessausrüstung, etc.
Pak:Holzkëschten
Liwwerzäit:40 Deeg nodeems d'Virbezuelung kritt gouf
FAQ
Q: Wéi eng Informatioune soll ech uginn, fir datt Dir mir e passenden Roboter empfeele kënnt?
Äntwert: Gitt w.e.g. detailléiert Zeechnunge vum Werkstéck un, inklusiv Material, Déckt, Schweißpositioun, Dimensiounen a Gewiicht vum Werkstéck.
Q: Kënnt Dir e personaliséierte Service fir eist Produkt ubidden?
Äntwert: Jo. Mir bidden Iech professionell Léisunge fir robotesch Schweesssystemer no Ärem spezifesche Produkt. Dir musst eis nëmmen Är detailléiert Produktzeechnungen an d'Schweessufuerderunge schécken, da maache mir Iech e personaliséierten technesche Virschlag.
Q: Wat ass d'Garantiezäit an d'Liwwerzäit?
Äntwert: D'Garantiezäit ass 12 Méint. An d'Liwwerzäit ass bannent 30 Deeg nodeems Dir Är Kautioun kritt hutt.
Q: Ech wëll d'Schweißqualitéit vun eisem Produkt wëssen, wat soll ech maachen?
Äntwert: Dir kënnt Är Prouwe bei eis Fabréck schécken, fir datt mir Testschweißen maache kënnen. Nom Testschweißen schécken mir Iech de Schweißvideo an d'Biller als Referenz. Mir schécken Iech och d'Prouwe fir d'Verifizéierung zréck.












