Päifdréi-Schweisspositionéierer mat Motorservo
Dimensiounen vum Positionéierer

Beschreiwung
- Dëse Positionéierer fir Päifschweiss gëtt fir verschidden Uwendungen benotzt, vum Spullen vu Päifen bis zum Positionéiere vu ganz laangen Deeler wéi Chassiskomponenten oder Stroosseluuchtmaste.
- Schweesspositiounsinstrumenter erhéijen d'Produktivitéit däitlech beim Schweesse vu Päifen, Wellen, Rieder, Ellbogen an aner Fittings.
- D'Gréisst an d'Notzlaascht vun der Schweessdréie kënnen personaliséiert ginn, Spannfutter a Stützrad sinn verfügbar.

- Kann un aner Robotermarken ugepasst ginn, wéi zum Beispill – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (D'Motorzeechnung muss vun de Clienten ugebuede ginn, duerno loosse mir d'Installatiounslach op Basis vun der Motorzeechnung.)
- PLC-Schrank ass optional.
Duerchmiesser vum Positionéierer
| Modell | JHY4010T-050 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motorisolatiounsklass | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 500mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Applikatioun
Autodeeler, Vëlosdeeler, Autodeeler, Stolmiwwelen, nei Energie, Stolkonstruktioun, Baumaschinnen, Fitnessausrüstung, etc.
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
1.Q: Wéi wielt Dir Är Schweess-Psioner?
A: Sot eis w.e.g. d'Gewiicht an d'Dimensioune vun Ärem Werkstéck a weist eis d'Fotoe vu senger Schweißpositioun, da recommandéiere mir Iech de passenden Schweißpositionéierer.
2.Q: Kann ech Äre Positionéierer fir mäi Fanuc/abb/Kuka/Yaskawa Roboter benotzen?
A: Jo. Mee de Motor muss vun Iech selwer ugebueden an installéiert ginn.
3.Q: Akzeptéiert Dir personaliséiert Bestellung?
A: Jo, mir kéinten de Positionéierer mat verschiddene Notzlaascht an Aarbechtsdëschgréissten designen.







