MIG TIG Schweessroboterarm mat 2-Achs Rotator

Beschreiwung
Et ass gëeegent fir automatesch Schweessen, Nahtschweißen a Penetratiounsschweißen vu verschiddene grousse Blechdeeler a komplexe Stécker.
De Roboter huet d'Patentzertifizéierung vum China Intellectual Property Office an d'CE-Exportzertifizéierung bestanen.
D'Notzlaascht an d'Dréitafelgréisst vum 2-Achs-Positionéierer kënnen personaliséiert ginn.
Dës Roboterschweissstatioun konfiguréiert normalerweis einfach Ausrüstung mat engem flexible Layout. Dir kënnt d'Statiounslayout jee no der Situatioun um Buedem änneren. Zu den Peripheriegeräter, déi Dir auswiele kënnt, gehéieren: Statioun fir d'Botzbrenner, Rotatiounspositionéierer, Laser-Tracking-System, Fernbedienungsbox, etc. Mir kënnen Iech gratis Technologie-Training ubidden.
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4050L-080 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Material
Schweessen aus Edelstahl
Aluminium Schweessen
Schweessen vu Kuelestoffstahl
Verzinkt Réier/Päif/Plackenschweißen
Kaltwalzschweessen
Applikatioun
Autodeeler, Vëlosdeeler, Autodeeler, Stolmiwwelen, nei Energie, Stolkonstruktioun, Baumaschinnen, Fitnessausrüstung, etc.
Pak:Holzkëschten
Liwwerzäit:40 Deeg nodeems d'Virbezuelung kritt gouf
FAQ
Q: Wéi eng Informatioune soll ech uginn, fir datt Dir mir e passenden Roboter empfeele kënnt?
Äntwert: Gitt w.e.g. detailléiert Zeechnunge vum Werkstéck un, inklusiv Material, Déckt, Schweißpositioun, Dimensiounen a Gewiicht vum Werkstéck.
Q: Kënnt Dir e personaliséierte Service fir eist Produkt ubidden?
Äntwert: Jo. Mir bidden Iech professionell Léisunge fir robotesch Schweesssystemer no Ärem spezifesche Produkt. Dir musst eis nëmmen Är detailléiert Produktzeechnungen an d'Schweessufuerderunge schécken, da maache mir Iech e personaliséierten technesche Virschlag.
Q: Kënnt Dir mir e puer Applikatiounsvideoen weisen?
Äntwert: Sécher. Dir kënnt all eis Applikatiounsvideoen op eisem Youtube Kanal kucken andeems Dir no "JHY industrial robot" sicht oder eis Verkafsleit froen, ob se Iech se schécken.
Q: Ech wëll d'Schweißqualitéit vun eisem Produkt wëssen, wat soll ech maachen?
Äntwert: Dir kënnt Är Prouwe bei eis Fabréck schécken, fir datt mir Testschweißen maache kënnen. Nom Testschweißen schécken mir Iech de Schweißvideo an d'Biller als Referenz. Mir schécken Iech och d'Prouwe fir d'Verifizéierung zréck.












