Héich effizient 3-Achs rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
Dimensiounen vum Positionéierer

Beschreiwung
● Dëse 3-Achs-Positionéierer besteet aus enger Rotatiounseenheet fir den Aarbechtsdësch, enger horizontaler Rotatiounseenheet fir de Rahmen an engem elektresche Steiersystem.
● 2 Aarbechtsdëscher op engem Positionéierer, d'Aarbecht nëmmen d'Belueden an Entlueden vum Werkstéck op enger Säit, d'Aarbechtseffizienz ass staark verbessert a Plazverbrauch kompriméiert.
● D'Bewegung vum Positionéierer kann séier mam Start- a Stop-Knäppchen kontrolléiert ginn.
● Kann un aner Robotermarken wéi Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa ugepasst ginn. (Motorzeechnung muss vun de Clienten ugebuede ginn, dann loosse mir d'Installatiounslach baséiert op der Motorzeechnung)
PLC-Schrank ass optional.
Duerchmiesser vum Positionéierer
| Modell | JHY4030S-180 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motorisolatiounsklass | F |
| Aarbechtsdësch | 1800 * 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 1600 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Haaptprodukter vun eisem Schweesspositionéierer
1-Achs Kapp-Schwéier-Rotatiouns-Schweisspositionéierer
1-Achs Kapplager vertikal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
1-Achs horizontal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs P-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs U-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs L-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs Hebe-L-Typ Schweesspositionéierer
3-Achs horizontal Schweesspositiounsmechanismus
3-Achs Up-Down Flip Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs Stock-justierbaren Kapp-Schweißpositionéierer
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
Q: Sinn mir eng Handelsgesellschaft oder e Produzent?
A: Mir sinn Hiersteller mat méi wéi 10 Joer Erfahrung.
Q: Hutt Dir Är eege Schweissroboter?
A: Jo. Mir sinn och Hiersteller vu Schweessroboter.
Q: Kann de Positionéierer um Logo vum Client placéiert ginn?
A: Jo, mir kënnen Äert eegent Logo dropsetzen.
Q: Wéi kënnt Dir d'Produktqualitéit garantéieren?
A: Mir hunn e strikte Qualitéitskontrollsystem am Produktiounsprozess a mir begréissen Clienten, déi eis besiche kommen, fir d'Produktqualitéit virun der Liwwerung ze kontrolléieren.
Q: Wéi laang ass d'Garantiezäit?
A: Ee Joer.






