héichpräzis Schweesspositiounsmechanismus mat Motorservo
Dimensiounen vum Positionéierer

Beschreiwung
2-Achs Servo-Positionéierer
- Positionéierer fir Schweessrobotersystemer
-1 Achs kann horizontal gedréit ginn an déi aner Achs kann no uewen an no ënnen gekippt ginn fir d'Schweißen vu komplexe Werkstécker a verschiddene Winkelen
- De Positionéierer benotzt datselwecht Undriffsapparat wéi de Roboter a kënnt mat héijer Geschwindegkeet, héijer Präzisioun an héijer Notzlaascht.
- Liwwert eng méi héich Schweessqualitéit
- E kompakte Kierper mat verbessertem zulässegem Moment, Trägheet a Ladekapazitéit kann realiséiert ginn
Kann un aner Robotermarken wéi Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa ugepasst ginn. (Motorzeechnung muss vun de Clienten ugebuede ginn, dann loosse mir d'Installatiounslach baséiert op der Motorzeechnung)
PLC-Schrank ass optional.
Duerchmiesser vum Positionéierer
| Modell | JHY4030P-080 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motorisolatiounsklass | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg (>500kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
1.Q: Kann ech Äre Positionéierer fir mäi Fanuc/abb/Kuka/Yaskawa Roboter benotzen?
A: Jo. Mee de Motor muss vun Iech selwer ugebueden an installéiert ginn.
2.Q: Kann Är Positioun synchron mat Ärem Roboter änneren?
A: Jo.






