Héichgenaue RV Reduzéierer Schweesspositiounsmechanismus

Beschreiwung
● De Schweesspositionéierer besteet aus enger Rotatiounseenheet vum Aarbechtsdësch, enger Kippunitéit an engem elektresche Kontrollsystem.
● D'Bewegung vum Positionéierer kann séier mam Start- a Stop-Knäppchen kontrolléiert ginn.
● Erweiderungsfunktioun vun der Lenkungssteierung mat aneren Ausrüstungen.
● mat Virdeeler vu kompaktem Volumen, guddem Ausgesinn, liichtem Gewiicht an einfacher Operatioun.
● Spezialdesign no dem Werkstück an der Schweißprozedur vum Client ass op Ufro verfügbar
Den Drehtisch vum Positionéierer kann ronn oder an der Form uewen gemaach ginn.
D'Gréisst an d'Notzlaascht vum Schweessdréibord kënnen personaliséiert ginn.
● Kann un aner Robotermarken wéi Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa ugepasst ginn. (Motorzeechnung muss vun de Clienten ugebuede ginn, dann loosse mir d'Installatiounslach baséiert op der Motorzeechnung)
PLC-Schrank ass optional.
Duerchmiesser vum Positionéierer
| Modell | JHY4030U-120 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motorisolatiounsklass | F |
| Aarbechtsdësch | 1200*650mm/Duerchmiesser 1200mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Haaptprodukter vun eisem Schweesspositionéierer
1-Achs Kapp-Schwéier-Rotatiouns-Schweisspositionéierer
1-Achs Kapplager vertikal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
1-Achs horizontal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs P-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs U-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs L-Typ Schweesspositiounsmechanismus
3-Achs horizontal Schweesspositiounsmechanismus
3-Achs Up-Down Flip Schweesspositiounsmechanismus
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
Q: Sinn mir eng Handelsgesellschaft oder e Produzent?
A: Mir sinn Hiersteller mat méi wéi 10 Joer Erfahrung.
Q: Hutt Dir Är eege Schweissroboter?
A: Jo. Mir sinn och Hiersteller vu Schweessroboter.
Q: Wou ass Är Fabréck? Wéi kann ech dohinner goen?
A: Eis Fabréck ass an der Stad Wuxi a China.
Q: Wéi kënnt Dir d'Produktqualitéit garantéieren?
A: Mir hunn e strikte Qualitéitskontrollsystem am Produktiounsprozess a mir begréissen Clienten, déi eis besiche kommen, fir d'Produktqualitéit virun der Liwwerung ze kontrolléieren.
Q: Wéi laang ass d'Garantiezäit?
A: Ee Joer.






