automatesch Schweessroboterléisung

Wéi wielt een eng zouverlässeg Aarbechtsplaz?
Sot eis als éischt d'Detailer vun Ärem Werkstéck, wéi zum Beispill d'Material, d'Dicke, d'Dimensiounen, d'Gewiicht vum Werkstéck.
da sot Är Ufuerderungen: den Effekt vun der Schweessnaht, deen Dir wëllt, d'Sécherheetsaarbechtsëmfeld, etc.
Dann schwätze mir iwwer Äre Produktiounsprozess, wéi maacht Dir d'Schneidaarbecht? Ass d'Ofwäichung tëscht Deeler grouss?
Schlussendlech empfeele mir gëeegent Roboter, Positionéierer, Roboterschinnen, Lasersensoren, Sécherheetsliichtervirhäng, Sécherheetszänn, etc. fir verschidden Uwendungen a Spezifikatioune fir dem Produktiounsprozess vum Client gerecht ze ginn.
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4030U-120 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Gréisst vun der Plattenspiller | 1200X650mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Kuckt Iech dat tatsächlecht Gewiicht un |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Komponenten vun der Roboter-Aarbechtsstatioun
1. Schweessroboter:
Typ: MIG-Schweissroboter-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-Schweissroboter: BR-1510B, BR-1920B
Laser-Schweissroboter: BR-1410G, BR-1610G
2.Positionéierer
Verschidden Typen: 1 Achs, 2 Achs, 3 Achs Positionéierer, Notzlaascht: 300/500/1000 kg oder personaliséiert
3. Buedemschinn
Typ: 500/1000 kg Notzlaascht, ≥3m Längt fir optional.
4. Schweessmaschinn
Typ: 350A/500A Schweessmaschinn
Charakter: kann fir Kuelestol, Edelstol, Aluminium a galvaniséiert Schweess benotzt ginn
5. Schweessbrenner:
Typ: 350A-500A, loftgekillt, waassergekillt, Push-Pull
6. Brennerreinigungsstatioun:
Typ: Automatesch pneumatesch Schweessbrennerreiniger
Funktioun: Schweißdrot schneiden, Brennerreinigung, Uelegsprëtzen
7. Lasersensor (optional)
Funktioun: Schweessverfolgung, Positionéierung.
8. Sécherheetsliichtvirhang (optional)
Funktioun: normalerweis um Sécherheetszaun installéiert fir d'Leit effektiv ze schützen andeems de Sécherheetsliichtvirhang blockéiert gëtt
9. Sécherheetszaun (optional)
Funktioun: Installéiert um Rand vun der Roboter-Aarbechtsstatioun fir d'Ausrüstung ze isoléieren an d'Sécherheet vum Personal ze schützen
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung












