6-Achs Schweessroboterarm mat 3-Achs rotéierendem Positionéierer
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | 1800X800mm / 2500X800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 1600 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Beschreiwung
De Positionéierer mat 3 Achsen kann horizontal gedréit ginn an déi zwee Aarbechtsdëscher kënnen ëmgedréit a gedréit ginn, sou datt d'Aarbechter einfach op enger Säit stoe kënnen, fir d'Material ze lueden an ze entlueden. Reduzéiert d'Aarbechtszäit vun den Aarbechter a verbessert d'Aarbechtseffizienz däitlech.
Dir kënnt d'Layout vun der Statioun jee no der Situatioun um Buedem änneren. Zu den Peripheriegeräter, déi Dir auswiele kënnt, gehéieren: Statioun fir propper Brenner, Rotatiounspositiounssteller, Laser-Tracking-System, Fernbedienungsbox, etc. Mir kënnen Iech gratis Technologie-Training ubidden.
Zwee Zorte vu 3-Achs-Schweisspositionéierer als Optioun:
Lénks Bild: 3-Achs horizontal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
Bild riets: 3-Achs vertikal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
Wielt d'Notzlaascht (Standardnotzlaascht 300kg/500kg/1000kg) an d'Gréisst vum Aarbechtsdësch (Standardgréisst 1800*800mm oder 2500*800mm), déi fir Äert Werkstéck gëeegent ass! Mir akzeptéieren och personaliséiert Optiounen!
Material
Schweessen aus Edelstahl
Aluminium Schweessen
Schweessen vu Kuelestoffstahl
Verzinkt Réier/Päif/Plackenschweißen
Kaltwalzschweessen
Pak:Holzkëschten
Liwwerzäit:40 Deeg nodeems d'Virbezuelung kritt gouf
FAQ
1. Wat ass déi minimal Konfiguratioun fir eng Schweessstatioun?
A: Ee Roboter an een Schweessdësch. Fir komplizéiert Stécker kann e Positionéierer gebraucht ginn, wann Dir eng méi héich Aarbechtseffizienz wëllt, sinn zwee Positionéierer eng gutt Wiel.
2. Wat enthält de ganze Schweessrobotersystem?
A: Dat ganzt Schweissrobotersystem ëmfaasst de Roboterarm, de Controller, d'Schweissstroumquell, d'Positionéierer, d'Armaturen, de Schweisspistoulenreiniger (Brennelampe), de Sécherheets-Liichtvirhang, asw.
3. Braucht de Roboterstatiounssystem héich Ufuerderungen un d'Ëmwelt?
A: Déi gëeegent Ëmfeldtemperatur ass: 0~45 ℃, 20-80% RH (keng Kondensatioun).











