6-Achs Schweissroboter-Aarbechtsplaz aus Edelstahl a Aluminium

Fonktioun
1. Den agebaute Kabeldesign vum Roboter erlaabt et dem Roboter, sech ouni Stéierungen ze beweegen, an d'Aarbechtsstatioun ass propper an uerdentlech.
2. De Roboter-Steierschrank kann bis zu 11 Achsen steieren, wouduerch komplex PLC-Debugging a Plazbesetzung vermeit ginn.
3. De JHY-Roboter an de Positionéierer kënne synchroniséiert ginn, an de Roboter kann gläichzäiteg schweessen, wann de Positionéierer sech dréit, wat dës Aarbechtsstatioun besonnesch fir Kreesschweißen gëeegent mécht.
4. Eng breet Palette vun Nieweausrüstung ass verfügbar, wéi Lasersensoren, Sécherheetsliichtervirhäng a Sécherheetszänn.
5. De Kontrollsystem enthält verschidde Schweessprozesspakete, déi et erlaben, verschidde Schweessmodi fir verschidde Werkstécker ze benotzen.
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4030D-080 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Komponenten vun der Roboter-Aarbechtsstatioun
1. Schweessroboter:
Typ: MIG-Schweissroboter-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-Schweissroboter: BR-1510B, BR-1920B
Laser-Schweissroboter: BR-1410G, BR-1610G
2.Positionéierer
Modell: JHY4030D-080
Typ: 1-Achs horizontal rotéierend Positionéierer
3. Schweesskraaftquell
Typ: 350A/500A Schweessstroumquell
4. Schweesspistoul
Typ: Loftgekillte Pistoul, Waassergekillte Pistoul, Push-Pull-Pistoul
5. Brennerreinigungsstatioun:
Modell: SC220A
Typ: Automatesch pneumatesch Schweessbrennerreiniger
Aner Peripheriegeräter fir Roboter-Aarbechtsstatiounen
1. Roboter beweeglech Schinn
Modell: JHY6050A-030
2. Lasersensor (optional)
Funktioun: Schweessverfolgung, Positionéierung.
3. Sécherheetsliichtvirhang (optional)
Schutzdistanz: 0,1-2m, 0,1-5m; Schutzhéicht: 140-3180mm
4. Sécherheetszaun (optional)
5. PLC-Schrank (optional)












