6-Achs Schweissroboter-Aarbechtsplaz aus Edelstahl a Aluminium
Beschreiwung
De Positionéierer mat 2 Achsen kann eng horizontal Rotatioun an eng Kipprotatioun vun ±180° erreechen.
D'Rotatioun vum Positionéierer gëtt vum Steierschrank gesteiert, deen ënnert dem Roboter-Steierschrank ugeschloss ass. Wärend dem Schweessprozess kënnen synchroniséiert Beweegunge tëscht dem Roboter an dem Positionéierer realiséiert ginn.
Dëse Positionéierer ass gëeegent fir Werkstécker, déi a verschiddene Wénkelen geschweesst musse ginn, a kann mat Schweessroboter fir méi flexibel Schweessaarbecht benotzt ginn a fir d'Schweesseffizienz a Qualitéit ze verbesseren.
Technesche Parameter vum Positionéierer
| Modell | JHY4030P-080 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolatiounskala | F |
| Aarbechtsdësch | Duerchmiesser 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Komponenten vun der Roboter-Aarbechtsstatioun
| Produkt | Quantitéit |
| 6-Achs Schweissroboter | 1 Set |
| 2-Achs-Positionéierer | 1 Set |
| Schweesskraaftquell | 1 Set |
| Schweessbrenner | 1 Set |
| Kontrollbox | 2 Stéck |
| Brennerreinigungsstatioun | 1 Set |
| Roboter Linearschinn | *m (optional) |
| Lasersensor | 1 Set (optional) |
| Sécherheetsliichtvirhang | 1 Set (optional) |
| Sécherheetszaun | *m (optional) |
Firwat eis wielen?
1. Mir sinn ee vun de Schweissroboter vu Chargen bis Hiersteller a China.
2. Mir sinn net nëmmen Roboterhersteller, mä mir produzéieren och Positionéierer.
3. Méi wéi 10 Joer Erfahrung an integréierte roboterprojeten.
4. De Roboterkontrollsystem ass einfach ze bedreiwen a stabil ze benotzen.
5. De Roboterkontrollsystem kann bis zu 12 Achsen kontrolléieren.
6. Eis Produkter goufen a méi wéi 30 Grofschaften a Südostasien, Westasien, Europa, Nordamerika, Südamerika, Australien, etc. verkaaft.













