2-Achs Servo-Positionéierer fir schwéier Notzlaascht
Dimensiounen vum Positionéierer

Beschreiwung
- Wéi beweegt sech dësen 2-Achs L-Positionéierer?
1 Achs kann sech ëm 360° horizontal dréien, déi aner Achs kann sech ëm 360° no lénks a riets dréien
E Schweesspositionéierer besteet normalerweis aus engem Schweessmechanismus an engem Wendmechanismus vum Aarbechtsdësch, déi et dem um Aarbechtsdësch fixéierten Werkstéck erlaben, andeems d'Aarbechtsdësch gehuewen, gedréit an gedréit gëtt, de gewënschte Schweess- oder Montagewénkel ze halen.
- Wéi funktionéiert de Positionéierer?
D'Schweißpositionéierer Serie sinn am Typ Säitekippen, Kapp- a Schwanzrotatiounstyp, Kapp- a Schwanzheberrotatiounstyp, Kapp- a Schwanzneigtyp an Duebelrotatiounstyp, etc.
Et kann mat engem Schweessmanipulator kombinéiert ginn, fir eng automatesch speziell Schweessmaschinn ze bilden, an et ass och mat Roboter-Peripheriegeräter a Roboter kompatibel, fir d'Schweessautomatiséierung ëmzesetzen. A mir kënnen och personaliséiert Schweesspositionéierer no de verschiddenen Aarbechtsstécker an technologeschen Ufuerderunge vum Client hierstellen.
Duerchmiesser vum Positionéierer
| Modell | JHY4030L-080 |
| Bewäertungsinputspannung | Eenphasig 220V, 50/60HZ |
| Motorisolatiounsklass | F |
| Plattenspiller | Duerchmiesser 800mm (kann personaliséiert ginn) |
| Gewiicht | Ongeféier 400 kg |
| Maximal Notzlaascht | Axial Notzlaascht ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg kann personaliséiert ginn) |
| Widderhuelbarkeet | ±0,1 mm |
| Stoppositioun | All Positioun |
Applikatioun
Autodeeler, Vëlosdeeler, Autodeeler, Stolmiwwelen, nei Energie, Stolkonstruktioun, Baumaschinnen, Fitnessausrüstung, etc.
Haaptprodukter vun eisem Schweesspositionéierer
1-Achs Kapp-Schwéier-Rotatiouns-Schweisspositionéierer
1-Achs Kapplager vertikal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
1-Achs horizontal rotéierend Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs P-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs U-Typ Schweesspositiounsmechanismus
2-Achs L-Typ Schweesspositiounsmechanismus
3-Achs horizontal Schweesspositiounsmechanismus
3-Achs Up-Down Flip Schweesspositiounsmechanismus
Pak: Holzkëschten
Liwwerzäit: 40 Deeg nom Empfang vun der Virausbezuelung
FAQ
1.Q: Kann Äre Positionéierer mat mengem Fanuc Roboter funktionéieren?
A: Jo
2. Kann Äre Positionéierer synchron mat mengem ABB-Roboter beweegen?
A: Jo, installéiert einfach de Motor vun der selwechter Mark wéi Äre Roboter um Positioner.
3.Q: Wéi gëtt de Positionéierer kontrolléiert?
A: Wann Dir e JHY-Roboter benotzt, kann en vun eisem Roboterkontrollsystem kontrolléiert ginn; wann Dir e Roboter vun enger anerer Mark benotzt, kënne mir de Positionéierer mat engem PLC-Schrank ausrüsten, fir mat Ärem Roboter ze schaffen.






